De adelskalender is een ranglijst van alle Softijsleden die een licentie hebben. Voor deze ranglijst worden de tijden van de 500 m en de 1500 m gebruikt. Aan het eind van elk seizoen worden van elke licentiehouder zijn of haar snelste seizoenstijd over de 500 m en 1500 m omgerekend naar een puntenaantal. Dit puntenaantal is voor de 500 meter gelijk aan de seizoenstijd in seconden. Voor de 1500 meter wordt de tijd in seconden gedeeld door drie. Beide puntenaantallen worden bij elkaar opgeteld en zo verkrijgt men een puntentotaal. In de adelskalender van Softijs wordt van alle leden het hoogste puntentotaal uit hun tijd bij Softijs gebruikt.

Heren

RangHeren JaarPunten
1Viktor Toonen15-1877,827
2Lennaart Lamers 11-15, 16-1878,970
3Jurjen Westenberg17-1880,123
4Marcel Driessen03-0480,630
5Niels van der Steen08-1080,840
6Bob Ammerlaan15-1881,597
7Bart van Oosterhout14-1881,830
8Martijn de Boer13-1782,020
9Sake de Jong13-1882,390
10Thijs Smit06-0782,550
11Cas van der Rest13-1882,597
12Erik de Jong08-1182,693
13Ralph Meijer96-0282,763
14Jaron Toonen13-1582,780
15Tim Kole15-1782,897
16Wouter Verloop04-1183,090
17Klaas Hendrik in ‘t Hof89-9383,353
18Pavlik Lettinga93-0083,403
19Matijn Straatsma13-1883,430
20Peter van den Pol00-0383,493
21Vincent Ruijter04-1183,523
22Martijn de Groot08-11, 1583,717
23Edwin Roetman90-9383,943
24Micha van Raalte04-0684,013
25Robert Pennings09-1184,197
26Edo Vink15-1784,897
27Robbert Robbemond05-0685,010
28Benjamin Blaschke16-1885,400
29Antoine de Schipper00-0385,427
30Gijs van Cappelle16-1885,597
31Peter Verkaik08-0985,840
32Thomas Lohuis88-9886,100
33Maarten van der Laan96-0086,303
34Niels Boon06-1186,653
35Jaap Goes12-1886,730
36Jeroen v, Meijgaarden91-0186,803
37Stef Vorstermans93-0286,833
38Victor van der Have10-1486,867
39Thijs Konijnendijk06-0987,067
40Thomas Bakker06-0787,217
41Yannick Balk10-1187,227
42Jillis Kinkel06-0787,270
43Mathé Toonen15-1787,633
44Robert Huiting 01-0387,737
45Casper Buitendijk01-0387,870
46Ronald Dubbeldam96-0087,977
47Marco de Jonge02-0688,327
48Jop Hage07-0888,377
49Lars de Jong12-1488,617
50Okke Scholten11-1288,667
51Eric Groen88-9188,680
52Lazlo Westerhof11-1488,727
53Bart Makaske87-9388,733
54Robbert Profittlich01-0388,927
55Niek Fransen15-1688,940
56Frans-Peter Lam87-9188,957
57Jan-Pieter Scholten99-0389,023
58Sibren Lochs15-1889,110
59Han Brouwer05-0989,207
60Stijn Verhagen14-1889,523
61Jochem van de Beld10-1389,603
62Mark de Groot88-9189,693
63Onno Möller90-9590,327
64Emil Löwik17-1890,407
65Rudi Tissingh01-0390,583
66Mathijs Kuijf11-1690,593
67Bram Luteijn13-1890,607
68Marijn Angenent02-0590,753
69Gert Top16-1891,187
70Ipo van Drooge12-1491,227
71Timothy Budd05-1091,283
72Jeroen Geerligs16-1891,680
73Rob Leenaars87-9591,880
74Floris Zijlstra01-0392,133
75Jacco Groen17-1892,177
76Huib-Jan Imbens88-9292,230
77Erik van der Lippe95-0392,343
78Jan van der Sluis15-1892,400
79Henk Verhaar87-9392,500
80Joris van Nieuwstadt00-0192,530
81Hans Broere96-0192,843
82Renger Witkamp87-0092,877
83Matthijs van Waart02-0692,920
84Jorn Tichelaar17-1893,057
85Reinier Lamers06-1193,263
86Thomas Voswinkel08-10, 16-1893,303
87Peter ter Braake92-9893,340
88Jurian Blokland04-0693,357
89Menno v, Lookeren-C,87-9093,467
90Marco Beenen88-8993,867
91Jesse Hoosemans04-0693,977
92Brennan Kwakernaak16-1894,013
93Geert Scholma00-0294,137
94Edwin Spaans94-9794,177
95Matthijs Beerepoot17-1894,243
96Ronald Maas98-0394,413
97Wouter van Buuren90-9194,443
98Marijn Poortvliet03-0494,443
99Marko Phernambucq04-0594,603
100Gijs van Dam96-9894,627
101Arjan Niessen87-9294,900
102Jan Folsche96-0194,983
103Martijn Logtenberg93-9695,207
104Michiel Helsen95-9695,223
105Joost van Kalsbeek98-9995,227
106Joep Driessen93-9495,297
107Erwin Dokter87-8995,300
108Olaf Neuteboom97-0195,670
109Remco Smitsman96-9795,897
110Willem Bastian17-1895,993
111Don de Leeuw97-0196,067
112Johan Luttik87-8896,067
113Hidde van de Beek17-1896,073
114Ferry Batenburg87-8996,700
115Wouter Breeuwsma87-8997,100
116Tim van Zon04-0697,320
117Ton Gruter88-9397,437
118Arnold van de Garde87-8897,567
119Mathijs Voorend15-1797,730
120Wim Graas12-1497,893
121Coenraad Marinissen16-1898,090
122Hans Middelkoop87-8898,133
123Lennart de Groot07-0898,747
124Feije Groenewoud12-1498,957
125Peter Kruiskamp88-8999,133
126Tim Schoenmakers89-9399,633
127Richard v/d Broek99-01101,017
128Alberto de Nicolo04-11101,423
129Clemens Bokels01-02102,320
130Albert Oude Nijhuis13-15102,787
131Jan Vlasblom88-93103,667
132Albert Venemans91-94103,717
133Hans van Bruggen87-93103,967
134Matthijs Kok06-07105,903
135Piet de Joode88-89107,067
136Derk de Haan88-89108,633
137Adriaan Kil91-94110,203
138Huib van Moorsel07-09110,873
139Matthijs Kuipers08-11111,417
140Sander Hegger00-01112,403
141Arjen Meurs87-88114,933
142Pierre Verwey87-89115,367
143Pieter van Waarden96-97115,520
144Stijn Visser17-18118,660
145Roeland Schenkels94-96122,303
146Max Moné94-95122,577
147Rens van Straaten87-89123,233

Dames

RangDames JaarPunten
1Malou Hiemstra14-1884,217
2Corina van der Lei16-1889,957
3Jolien van den Berg16-1890,597
4Nienke Hinsenveld13-1891,367
5Ellen Barendregt14-1891,537
6Lyda de Vos11-1292,013
7Kirstin Alphenaar11-1392,510
8Yfke de Boer04-0693,137
9Emma de Fraiture15-1793,500
10Danique Ammerlaan16-1894,350
11Malou van Slobbe14-1894,390
12Laura Gorter10-1694,703
13Marjan Koerselman99-0295,097
14Nynke de Boer14-1595,337
15Eva Elgersma09-1095,813
16Karien Dibbets96-9995,847
17Daniëlle ten Kleij00-0596,313
18Lotte Wevers01-0296,427
19Nicole Heuts92-9696,677
20Kim Temmink15-1897,080
21Maartje Schuurman10-1397,413
22Frederieke Jansen16-1798,367
23Esther van Leeuwen16-1898,403
24Emmelien Stavast06-0798,407
25Anneke Hendrix00-0198,673
26Menda Buitenwerf08-1099,153
27Annemarieke Bruinsma02-0599,190
28Manouk Vrieling07-0999,253
29Marianne den Ouden00-0299,303
30Kathelijne Wijnberg87-9599,467
31Karin de Jong95-0099,470
32Daniëlle van Dam12-1799,470
33Marrit Nijmeijer99-0399,513
34Erin de Gendt10-1199,563
35Annelou Mayenburg11-1399,700
36Els Holtmaat08-1099,740
37Charlotte Pennings08-09100,607
38Wytske Dijkstra98-01100,847
39Silke de Klerk06-09100,873
40Fenna Visser16-17102,130
41Muriëlle Hilkens91-95102,133
42Annemarie Koemans89-90102,200
43Berty Brom95-97102,603
44Lianne van Os15-17102,817
45Marijne Stubert17-18103,143
46Marieke Kremers97-98103,153
47Dorien Hulst98-00103,473
48Monique van Rhijn87-91104,033
49Ludmilla Velterop91-95104,140
50Minou Groenen15-18104,467
51Pauline Kruiver99-02104,960
52Willeke Koers99-05105,293
53Annelotte van ‘t Land15-18105,327
54Joke Ouwendijk89-93105,477
55Fransje van Beek89-91105,537
56Nynke Oude Vrielink14-16105,587
57Els Hemmer11-13105,653
58Geerte Stuitje12-15106,193
59Ruth van de Laarschot87-93106,433
60Belle de Gast 11-12107,607
61Amajanti van de Beek15-16108,017
62Marije van Straalen96-97108,503
63Karin Nieuwenhuis00-01109,340
64Carolien Veerman91-95110,063
65Debora Lootsma91-93110,333
66Christine Boschman17-18110,493
67Iegte de Jong00-03111,120
68Olga van Es91-93111,167
69Lisa van Diepen16-17111,757
70Iris Klok15-18111,927
71Annemarie van Zijl93-96112,403
72Saskia Houwen09-14112,783
73Jolanda v,d, Weijer93-96113,257
74Dagny Trentelman96-97114,027
75Meike Weverink88-89114,933
76Mariska van den Hove17-18115,477
77Afke Brandenburg92-93116,473
78Rian Nijmeijer01-02117,610
79Anoushka Bos16-17118,450
80Wies van Winsen08-09118,683
81Marissa van Balen07-09119,383
82Emma van Leersum17-18121,160
83Catrien van der Meer98-99124,090
84Dymphie v,d, Berg92-93124,240
85Marleen Ommen92-94125,123
86Alstje Kloosterboer92-96127,337
87Chantal Leemrijse89-93130,583
88Valerie Franke09-10138,503