De adelskalender is een ranglijst van alle Softijsleden die een licentie hebben. Voor deze ranglijst worden de tijden van de 500 m en de 1500 m gebruikt. Aan het eind van elk seizoen worden van elke licentiehouder zijn of haar snelste seizoenstijd over de 500 m en 1500 m omgerekend naar een puntenaantal. Dit puntenaantal is voor de 500 meter gelijk aan de seizoenstijd in seconden. Voor de 1500 meter wordt de tijd in seconden gedeeld door drie. Beide puntenaantallen worden bij elkaar opgeteld en zo verkrijgt men een puntentotaal. In de adelskalender van Softijs wordt van alle leden het hoogste puntentotaal uit hun tijd bij Softijs gebruikt.

Heren

 

RangHeren JaarPunten
1Viktor Toonen15-1877,827
2Lennaart Lamers 11-15, 16-1878,970
3Jurjen Westenberg17-1880,123
4Marcel Driessen03-0480,630
5Niels van der Steen08-1080,840
6Bob Ammerlaan15-1881,597
7Bart van Oosterhout14-1881,830
8Martijn de Boer13-1782,020
9Sake de Jong13-1882,390
10Thijs Smit06-0782,550
11Cas van der Rest13-1882,597
12Erik de Jong08-1182,693
13Ralph Meijer96-0282,763
14Jaron Toonen13-1582,780
15Tim Kole15-1782,897
16Wouter Verloop04-1183,090
17Klaas Hendrik in ‘t Hof89-9383,353
18Pavlik Lettinga93-0083,403
19Matijn Straatsma13-1883,430
20Peter van den Pol00-0383,493
21Vincent Ruijter04-1183,523
22Martijn de Groot08-11, 1583,717
23Edwin Roetman90-9383,943
24Micha van Raalte04-0684,013
25Robert Pennings09-1184,197
26Edo Vink15-1784,897
27Robbert Robbemond05-0685,010
28Benjamin Blaschke16-1885,400
29Antoine de Schipper00-0385,427
30Emil Löwik17-1985,57
31Gijs van Cappelle16-1885,597
32Peter Verkaik08-0985,840
33Thomas Lohuis88-9886,100
34Maarten van der Laan96-0086,303
35Niels Boon06-1186,653
36Jaap Goes12-1886,730
37Jeroen van Meijgaarden91-0186,803
38Stef Vorstermans93-0286,833
39Victor van der Have10-1486,867
40Thijs Konijnendijk06-0987,067
41Thomas Bakker06-0787,217
42Yannick Balk10-1187,227
43Jillis Kinkel06-0787,270
44Mathé Toonen15-1787,633
45Robert Huiting 01-0387,737
46Casper Buitendijk01-0387,870
47Ronald Dubbeldam96-0087,977
48Marco de Jonge02-0688,327
49Jop Hage07-0888,377
50Lars de Jong12-1488,617
51Okke Scholten11-1288,667
52Eric Groen88-9188,680
53Jorn Tichelaar17-1988,71
54Lazlo Westerhof11-1488,727
55Bart Makaske87-9388,733
56Robbert Profittlich01-0388,927
57Niek Fransen15-1688,940
58Frans-Peter Lam87-9188,957
59Jan-Pieter Scholten99-0389,023
60Sibren Lochs15-1889,110
61Jeroen Geerligs17-1989,183
62Han Brouwer05-0989,207
63Stijn Verhagen14-1889,523
64Jochem van de Beld10-1389,603
65Mark de Groot88-9189,693
66Onno Möller90-9590,327
67Rudi Tissingh01-0390,583
68Mathijs Kuijf11-1690,593
69Bram Luteijn13-1890,607
70Marijn Angenent02-0590,753
71Gert Top16-1891,187
72Ipo van Drooge12-1491,227
73Timothy Budd05-1091,283
74Rob Leenaars87-9591,880
75Floris Zijlstra01-0392,133
76Jacco Groen17-1892,177
77Huib-Jan Imbens88-9292,230
78Erik van der Lippe95-0392,343
79Jan van der Sluis15-1892,400
80Henk Verhaar87-9392,500
81Joris van Nieuwstadt00-0192,530
82Hans Broere96-0192,843
83Renger Witkamp87-0092,877
84Matthijs van Waart02-0692,920
85Reinier Lamers06-1193,263
86Thomas Voswinkel08-10, 16-1893,303
87Peter ter Braake92-9893,340
88Jurian Blokland04-0693,357
89!!Menno v. Lookeren-C.87-9093,467
90Brennan Kwakernaak16-1993,567
91Marco Beenen88-8993,867
92Jesse Hoosemans04-0693,977
93Geert Scholma00-0294,137
94Edwin Spaans94-9794,177
95Matthijs Beerepoot17-1894,243
96Ronald Maas98-0394,413
97Wouter van Buuren90-9194,443
98Marijn Poortvliet03-0494,443
99Marko Phernambucq04-0594,603
100Gijs van Dam96-9894,627
101Arjan Niessen87-9294,900
102Jan Folsche96-0194,983
103Martijn Logtenberg93-9695,207
104Michiel Helsen95-9695,223
105Joost van Kalsbeek98-9995,227
106Joep Driessen93-9495,297
107Erwin Dokter87-8995,300
108Olaf Neuteboom97-0195,670
109Remco Smitsman96-9795,897
110Willem Bastian17-1895,993
111Don de Leeuw97-0196,067
112Johan Luttik87-8896,067
113Hidde van de Beek17-1896,073
114Joris Stevers17-1896,400
115Ferry Batenburg87-8996,700
116Coenraad Marinussen16-1997,073
117Wouter Breeuwsma87-8997,100
118Tim van Zon04-0697,320
119Ton Gruter88-9397,437
120Arnold van de Garde87-8897,567
121Mathijs Voorend15-1797,730
122Wim Graas12-1497,893
123Hans Middelkoop87-8898,133
124Lennart de Groot07-0898,747
125Feije Groenewoud12-1498,957
126Peter Kruiskamp88-8999,133
127Tim Schoenmakers89-9399,633
128Richard v.d. Broek99-01101,017
129Alberto de Nicolo04-11101,423
130Clemens Bokels01-02102,320
131Albert Oude Nijhuis13-15102,787
132Jan Vlasblom88-93103,667
133Albert Venemans91-94103,717
134Hans van Bruggen87-93103,967
135Stijn Visser17-19104,907
136Matthijs Kok06-07105,903
137Piet de Joode88-89107,067
138Derk de Haan88-89108,633
139Adriaan Kil91-94110,203
140Huib van Moorsel07-09110,873
141Matthijs Kuipers08-11111,417
142Sander Hegger00-01112,403
143Arjen Meurs87-88114,933
144Pierre Verwey87-89115,367
145Pieter van Waarden96-97115,520
146Roeland Schenkels94-96122,303
147Max Moné94-95122,577
149Rens van Straaten87-89123,233

Dames

 

RangDames JaarPunten
1Malou Hiemstra14-1884,217
2Corina van der Lei16-1889,957
3Hanna Jonker18-1990,28
4Jolien van den Berg16-1890,597
5Nienke Hinsenveld13-1891,367
6Ellen Barendregt14-1891,537
7Lyda de Vos11-1292,013
8Kirstin Alphenaar11-1392,510
9Yfke de Boer04-0693,137
10Emma de Fraiture15-1793,500
11Danique Ammerlaan16-1894,350
12Malou van Slobbe14-1894,390
13Laura Gorter10-1694,703
14Marjan Koerselman99-0295,097
15Nynke de Boer14-1595,337
16Eva Elgersma09-1095,813
17Karien Dibbets96-9995,847
18Daniëlle ten Kleij00-0596,313
19Lotte Wevers01-0296,427
20Nicole Heuts92-9696,677
21Kim Temmink15-1897,080
22Maartje Schuurman10-1397,413
23Frederieke Jansen16-1798,367
24Esther van Leeuwen16-1898,403
25Emmelien Stavast06-0798,407
26Anneke Hendrix00-0198,673
27Menda Buitenwerf08-1099,153
28Annemarieke Bruinsma02-0599,190
29Manouk Vrieling07-0999,253
30Marianne den Ouden00-0299,303
31Kathelijne Wijnberg87-9599,467
32Karin de Jong95-0099,470
33Daniëlle van Dam12-1799,470
34Marrit Nijmeijer99-0399,513
35Erin de Gendt10-1199,563
36Annelou Mayenburg11-1399,700
37Els Holtmaat08-1099,740
38Charlotte Pennings08-09100,607
39Wytske Dijkstra98-01100,847
40Silke de Klerk06-09100,873
41Fenna Visser16-17102,130
42Muriëlle Hilkens91-95102,133
43Annemarie Koemans89-90102,200
44Berty Brom95-97102,603
45Lianne van Os15-17102,817
46Marijne Stubert17-18103,143
47Marieke Kremers97-98103,153
48Dorien Hulst98-00103,473
49Monique van Rhijn87-91104,033
50Ludmilla Velterop91-95104,140
51Minou Groenen15-18104,467
52Pauline Kruiver99-02104,960
53Willeke Koers99-05105,293
54Annelotte van ‘t Land15-18105,327
55Joke Ouwendijk89-93105,477
56Fransje van Beek89-91105,537
57Nynke Oude Vrielink14-16105,587
58Els Hemmer11-13105,653
59Geerte Stuitje12-15106,193
60Ruth van de Laarschot87-93106,433
61Belle de Gast 11-12107,607
62Amajanti van de Beek15-16108,017
63Marije van Straalen96-97108,503
64Mariska van den Hove17-19109,307
66Carolien Veerman91-95110,063
67Debora Lootsma91-93110,333
68Christine Boschman17-18110,493
69Iegte de Jong00-03111,120
70Olga van Es91-93111,167
71Lisa van Diepen16-17111,757
72Iris Klok15-18111,927
73Annemarie van Zijl93-96112,403
74Saskia Houwen09-14112,783
75Jolanda v.d. Weijer93-96113,257
76Dagny Trentelman96-97114,027
77Meike Weverink88-89114,933
78Afke Brandenburg92-93116,473
79Rian Nijmeijer01-02117,610
80Anoushka Bos16-17118,450
81Wies van Winsen08-09118,683
82Marissa van Balen07-09119,383
83Emma van Leersum17-18121,160
84Catrien van der Meer98-99124,090
85Dymphie v.d. Berg92-93124,240
86Marleen Ommen92-94125,123
87Alstje Kloosterboer92-96127,337
88Chantal Leemrijse89-93130,583
89Valerie Franke09-10138,503