Hieronder tref je overzicht van alle besturen sinds de oprichting van U.S.S.V. Softijs

Voorzitter: Coenraad Marinissen
Secretaris: Stephanie Kruiper
Penningmeester: Stijn Visser
Wedstrijdsecretaris: Anja Nouwen
PR-commissaris: Jeroen Geerligs
Commissaris technisch kader: Kim Custers
vlnr: Kim, Anja, Stephanie, Coenraad, Stijn en Jeroen

Voorzitter: Bob Ammerlaan
Secretaris: Esther van Leeuwen
Penningmeester: Børjen Cijs
Wedstrijdsecretaris: Fenna Visser
PR-commissaris: Emma de Fraiture
Commissaris technisch kader: Sara van Laar

bestuur-2016-2017

vlnr: Sara, Fenna, Esther, Bob, Børjen en Emma

Voorzitter: Malou Hiemstra
Secretaris: Bart van Oosterhout
Penningmeester: Anoeshka Bos
Wedstrijdsecretaris: Kim Temmink
PR-commissaris: Sibren Lochs
Commissaris technisch kader: Minou Groenen
vlnr: Kim, Anoeshka, Sibren, Bart, Malou en Minou
Voorzitter: Jaap Goes
Secretaris: Cas van der Rest
Penningmeester: Iris Klok
Wedstrijdsecretaris: Lianne van Os
PR-commissaris: Arjen Boosman
Commissaris technisch kader: Laura Wiarda
bestuursfoto 28e
vlnr: Laura, Lianne, Cas, Jaap, Iris en Arjen
Voorzitter: Matthijs Beerepoot
Secretaris: Christine Boschman
Penningmeester: Emma van Leersum
Wedstrijdsecretaris: Merel Essink
PR-commissaris: Hetty Hofstede
Commissaris technisch kader: Daniëlle van Dam
bestuursfoto 27e
vlnr: Christine, Merel, Matthijs, Daniëlle, Emma en Hetty
Voorzitter: Feije Groenewoud
Secretaris: Sifra van Ansenwoude
Penningmeester: Lars de Jong
Wedstrijdsecretaris: Geerte Stuitje
Commissaris technisch kader: Willem Hartholt
bestuursfoto 26e
vlnr: Lars, Geerte, Feije, Sifra en Willem
Voorzitter: Victor van der Have
Secretaris: Nikki van den Hoek
Penningmeester: Lazlo Westerhof
Wedstrijdsecretaris studenten: Maartje Schuurman
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Saskia Houwen
Commissaris technisch kader: Femke Kuiper
bestuursfoto 25e
vlnr: Victor, Saskia, Lazlo, Femke, Nikki en Maartje
Voorzitter: Lennaart Lamers
Secretaris: Viola van Onselen
Penningmeester: Jan van Deursen
Wedstrijdsecretaris studenten: Aafke Brouwer
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Laura Gorter
bestuursfoto 24e

vlnr: Viola, Laura, Lennaart, Aafke en Jan

Voorzitter: Menda Buitenwerf
Secretaris: Lotte Bont
Penningmeester: Lieke van den Reijen
Wedstrijdsecretaris studenten: Jorryt Matthee
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Niels van der Steen
Commissaris technisch kader: Martijn de Groot
bestuursfoto 23e
vlnr: Lieke, Niels, Menda, Martijn, Lotte en Jorryt
Voorzitter: Thomas Voswinkel
Secretaris: Maaike Moerland
Penningmeester: Erik de Jong
Wedstrijdsecretaris studenten: Menda Buitenwerf
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Thomas Voswinkel en Erik de Jong
Commissaris technisch kader: Els Holtmaat
bestuursfoto 22e

vlnr: Maaike, Menda, Thomas, Erik en Els

Voorzitter: Judith van Andel
Secretaris: Wies van Winsen
Penningmeester: Bram Ruijsink
Wedstrijdsecretaris studenten: Esther Bouman
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Manouk Vrieling
Commissaris technisch kader: Rick Hendriks

bestuursfoto 21e
vlnr: Rick, Manouk, Wies, Judith, Bram en Esther
Voorzitter: Niels Boon
Secretaris: Hildegard Tietema
Penningmeester: Duveke van Vreumingen
Wedstrijdsecretaris studenten: Josine van der Schot
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Mathijs Kok
Commissaris technisch kader: Karen de Roo

bestuursfoto 20e

vlnr: Karen, Duveke, Mathijs, Josine, Niels en Hildegard

Voorzitter: Robbert Jan Kleute
Secretaris: Judith van Andel
Penningmeester: Rogier Stout
Wedstrijdsecretaris studenten: Elisabeth van Hulten
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Yfke de Boer
Commissaris technisch kader: Tim Exel

bestuursfoto 19e

Voorzitter: Marco de Jonge
Secretaris: Bregje Leijdekkers
Penningmeester: Annemarieke Bruinsma
Wedstrijdsecretaris studenten: Jerstske Pasman
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Jesse Hoosemans
Commissaris technisch kader: Wendy Bokkers
bestuursfoto 18e
Voorzitter: Marijn Angenent/ Alex Beer
Secretaris: Alex Beer/ Esther Dijksma
Penningmeester: Antoine de Schipper
Wedstrijdsecretaris studenten: Marit van Engen
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Marrijn Poortvliet
Commissaris technisch kader: Marieke Hendrix
Voorzitter: Rian Nijmeijer
Secretaris: Veerle de Visser
Penningmeester: Jeroen Hazewinkel
Wedstrijdsecretaris studenten: Jasper Letschert
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Marijn Angenent
Commissaris technisch kader: Loes Booy
Voorzitter: Peter van den Pol
Secretaris: Loes Booy
Penningmeester: Rian Nijmeijer
Wedstrijdsecretaris studenten: Lotte Wevers
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Marianne den Ouden
Commissaris technisch kader: Jennie Osinga
Voorzitter: Diane Twerda
Secretaris: Jelmer Hoogzaad
Penningmeester: Ronald Maas
Wedstrijdsecretaris studenten: Martijn Troost
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Karin Nieuwehuis
Commissaris begeleidersoverleg: Peter van den Pol
bestuursfoto 2000-2001e
Voorzitter: Tieneke Nijhoff
Secretaris: Erik de Swart
Penningmeester: Robbert Profitlich
Wedstrijdsecretaris studenten: Martijn Troost
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Ronals Maas
Commissaris begeleidersoverleg: Diane Twerda
Voorzitter: Nathalie Hos
Secretaris: Hans Edens
Penningmeester: Robbert Profitlich
Wedstrijdsecretaris studenten: Rutger van der Kaaij
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Don de Leeuw
Commissaris begeleidersoverleg: Tieneke Nijhoff
Voorzitter: Ronald Dubbeldam
Secretaris: Karien Dibbets
Penningmeester: Pieter van der Waarden
Wedstrijdsecretaris studenten: Martina Harder
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Ralph Meijer
Commissaris begeleidersoverleg: Nathalie Hos
Voorzitter: Mark van der Meijde
Secretaris: Nathalie Hos
Penningmeester: Pieter van Waarden
Wedstrijdsecretaris studenten: Judith Groenwegen
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Ronald Dubbeldam
Commissaris begeleidersoverleg: Janneke te Dorsthorst
Voorzitter: Michiel van Oers
Secretaris: Mark van der Meijde
Penningmeester: Stef Vorstemans
Wedstrijdsecretaris studenten: Karin de Jong
Wedstrijdsecretaris licentiehouders: Nicole Heuts
Commissaris begeleidersoverleg: Berty Brom
Michiel van Oers
Martijn Logtenberg
Berty Brom
Mark van der Meyde
Ilona Kasbergen
Nicole Heuts
Jeroen van Meygaarden
Peter ter Braake
Yvonne Kuster
Michiel van Oers
Jan Folsche
Marianne van Ammers
Onno Moller
Geke Bouwman
Marianne Konijnenberg
Murielle Hilkens
Jeroen van Meygaarden
Alstje Kloosterboer
Onno Moller
Albert Venemans
Edwin Roetman
Anne Nikkels
Evelien Mus
Geke Bouwman
Onno Moller
Albert Venemans
Esther van Iwaarden
Edwin Roetman
Jurgen Meijer
Anne Nikkels
Monique van Rhijn
Wouter Breeuwsma
Eric Groen
Bart Makaske
Annemarie Koemans
Chantal Leenrijze
Marianne Klip
Arjan Niessen
Bart Makaske
Emerens van Straaten
Menno van Lookeren-Campagne
Hans Middelkoop
Carolien Veerman
Voorzitter: Roline de Wilde
Secretaris: Carolien Veerman
Penningmeester: Ad Kersten
Wedstrijdsecretaris: Menno van Lookeren Campagne
Commissaris begeleidersoverleg: Renger Witkamp
Hans Middelkoop