After WheELS BBQ 2025

Zo’n 3 weken geleden vond WheELS, het fietskamp plaats en afgelopen maandag was het alweer tijd voor de AfterWheELS BBQ. We hadden gelukkig stralend weer, het zonnetje scheen maar het was niet al te warm. De dag begon al vroeg voor ons als bestuur. Om half 8 in de ochtend werden de boodschappen geleverd bij Sacha en Maud. Daarna kon de pasta gekookt worden en werden nog wat laatste boodschappen gedaan. Om zeker te weten dat we een BBQ zouden hebben, zat Anna er in de middag al om ze vrij te houden.

Verder werd er druk gesneden in de middag voor een lekkere pastasalade. Toen bleek de pan ietwat aan de kleine kant te zijn voor een pastasalade voor 40 mensen. Gelukkig konden we rekenen op onze bestuurskamergenoot Domrenner en mochten we hun grote pan lenen, zolang we ter compensatie een dansje zouden filmen.

Na vele voorbereidingen werden alle spullen middels de bakfiets verplaatst naar de BBQ’s bij de Cambridgelaan, wat zijn we dankbaar voor de bakfiets! Daar werd ondertussen al de eerste BBQ aangestoken. Al het eten en drinken werd uitgestald op de picknick tafel. De snijploeg kon ondertussen even bijkomen van al het snijden en rustig in het gras zitten. Ik had de volgende dag toch wel een beetje spierpijn in mijn armen van al het sjouwen, snijden en mengen van de pastasalade, maar misschien zegt dat wat over de spieren in mijn armen. Langzaamaan druppelde iedereen binnen en ook de fietsploeg die een heerlijk rondje van 40km had gefietst kwam aan. Een groot deel van ELS was zelfs op de fiets van Delft naar Utrecht gegaan, dus een burgertje kon er wel in! Het duurde helaas even voordat de eerste burgers en worstjes klaar waren maar gelukkig was er meer dan genoeg pastasalade. Op het einde was er nog een heerlijke brownie met slagroom en verse ananas gemaakt door de bakcie, dankjewel! Het bestuur heeft nog snel een dansje gedaan met de pracht pan van de Domrenner en toen zat de BBQ er al weer op. Het was een zeer geslaagde avond en er zijn zelfs een aantal mensen na afloop nog naar de poemaandag geweest!

Vergelijkbare berichten

Geef een reactie