UIT-week 10-12 augustus

Wat leuk dat je komt helpen tijdens de UIT-week! Het beloven drie onwijs gezellige dagen te worden, maar we kunnen het niet zonder wat extra enthousiastelingen!

Het voorlopige programma is als volgt (je mag zoveel helpen als je wilt):

– Maandag groep 1 – de stad in met de bakfiets, stickers en flyers uitdelen en evt wat spelelementen uitzetten

– Maandag groep 2 – eten koken voor groepen UIT-lopers bij de IBB

– Dinsdag groep 1 – helpen bij de verenigingsmarkt; achter een kraampje staan en met geïnteresseerden praten, ze op de schaatsplanken of tacx-fiets begeleiden en ze evt ter plekke inschrijven :p

– Dinsdag groep 2 – ‘s avonds in het Pandje met andere verenigingen een activiteit/borrel begeleiden/meedoen / een kroegentocht meedoen (wordt nog uitgewerkt, maar lekkere drankjes zijn er sowieso, en voor wie wil daarna uitgaan!)

– Woensdag – ludieke actie: met een groep skeeleren door Utrecht in Softijs-merch! (wellicht kun je skeelers lenen)

1 – 5 van 5 getoond

VoornaamBeste promo-tip?Kom je mee de UIT goed afsluiten met een borrol en een hapje eten op woensdag met de Promocie en andere vrijwilligers?
MaudAbsoluut!
ThijsAbsoluut!
RomkeVeel stickers plakken; ik heb Softijs ontdekt door een stickerAbsoluut!
EekeLaat je likken!!Absoluut!
KimStickers plakkenAbsoluut!
VoornaamBeste promo-tip?Kom je mee de UIT goed afsluiten met een borrol en een hapje eten op woensdag met de Promocie en andere vrijwilligers?

Je moet inloggen om je te kunnen aanmelden.